Pantofi Scrimă Adidas ”Dartagnan V-blue”

Campionatul Mondial de la... - Federatia Romana de Scrima | Facebook

Laura Badea, singura campioană olimpică pentru România într-o probă  individuală de scrimă! Cum a cucerit aurul la Atlanta! - Fanatik.ro
Laura Badea, singura campioană olimpică pentru România într-o probă individuală de scrimă! Cum a cucerit aurul la Atlanta! - Fanatik.ro

Schimbul" pentru Branza si "Fetele Powerpuff". Romania a cucerit 3 medalii  de bronz la Europeanul de scrima | Sport.ro
Schimbul" pentru Branza si "Fetele Powerpuff". Romania a cucerit 3 medalii de bronz la Europeanul de scrima | Sport.ro

FENC'IT - Încălțăminte scrimă | Decathlon

adidasi scrima de vanzare ' Anunturi ' OLX.ro

Pantofi Scrimă Nike ”Air Zoom Fencer - Silver”

Scrima CSM LPS Oradea | Oradea

Daniel Popa
Daniel Popa

Echipament scrima – Echipament scrima de la A la Z

România s-a clasat pe locul 27 în proba pe echipe la etapa de Cupă Mondială  de spadă seniori masculin de la Paris - Federația Română de Scrimă
România s-a clasat pe locul 27 în proba pe echipe la etapa de Cupă Mondială de spadă seniori masculin de la Paris - Federația Română de Scrimă

UPDATE 11: România-Rusia 33-32, în finala mică la etapa de Cupă Mondială la  spadă seniori, proba feminină pe echipe, din Barcelona - Federația Română  de Scrimă
UPDATE 11: România-Rusia 33-32, în finala mică la etapa de Cupă Mondială la spadă seniori, proba feminină pe echipe, din Barcelona - Federația Română de Scrimă

Ana-Maria Popescu a câștigat medalia de argint la scrimă la Jocurile  Olimpice de la Tokyo - Stirileprotv.ro
Ana-Maria Popescu a câștigat medalia de argint la scrimă la Jocurile Olimpice de la Tokyo - Stirileprotv.ro

Echipa de sabie a Romaniei s-a calificat in sferturi la Mondialul de scrima  - Stirileprotv.ro
Echipa de sabie a Romaniei s-a calificat in sferturi la Mondialul de scrima - Stirileprotv.ro

Al patrulea podium în ultimii cinci ani: România a cucerit medalia de  argint la Campionatul Mondial de la Moscova, în proba de spadă feminin  echipe! - Federația Română de Scrimă
Al patrulea podium în ultimii cinci ani: România a cucerit medalia de argint la Campionatul Mondial de la Moscova, în proba de spadă feminin echipe! - Federația Română de Scrimă